INFORMACJE BIEŻĄCE Z MDK

Krzysztof Jaworski

Zapraszamy na XXIII Wojewódzki Festiwal Piosenki Przedszkolaków

CZERWONAK 2018!

Eliminacje Powiatowe odbędą się w Młodzieżowym Domu Kultury w Trzciance (ul. Sikorskiego 26) we wtorek 22.05.2018r. o godz. 10:00

Eliminacje Rejonowe w tym samym miejscu w piątek 25.05.2018 również o godz. 10:00

Informacje w regulaminie oraz pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenia w sekretariacie MDK do 17 maja na załączonych formularzach.

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym "Piękno Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego".

Cele konkursu to:

• Rozwijanie wrażliwości estetycznych inspirowanych kulturą i krajobrazem naszego powiatu

• Poszerzenie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych

• Konfrontacja dzieci i młodzieży w dziedzinie sztuk plastycznych

Już po raz XIX będziemy mogli nagrodzić mniejszych i większych artystów.

Zachęcamy do udziału:)

Wiosennych Świąt Wielkanocnych życzy cała załoga MDK!;)

Przy okazji - od przyszłego miesiąca prosimy kierować korespondencję na nowy adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do usłyszenia!

Ferie 2018

Zapraszamy na Ferie Zimowe z MDK!

Zajęcia zwykłe lub turnusy półkolonijne!

Szczegółowe informacje i dokumenty niezbędne do zgłoszenia znajdują się w załącznikach.

Zachęcamy do udziału w wyjątkowym wydarzeniu;)

Starostwo dostępne po godzinach pracy i otwarte w zupełnie innym wydaniu.

My na "Nocy w Starostwie" również będziemy;)

Zapraszamy na szkolny turniej, w którym udział może wziąć każdy przedszkolak i uczeń szkoły. Udział jest bezpłatny, nagrody ciekawe, a szczegóły dostępne w regulaminie.

Koncert Noworoczny MDK niebawem!

Zapraszamy bardzo serdecznie do hali sportowo-widowiskowej w dniu 16 stycznia 2018, by zobaczyć swoje dzieci, a może też wnuków i wnuczki, którzy jako wychowankowie zespołów tanecznych, instrumentalnych i wokalnych Młodzieżowego Domu Kultury zaprezentują się na scenie;)

Wstęp rzecz jasna wolny, a pozytywne wrażenia, dzięki zdolnym dzieciakom i ich instruktorom, gwarantowane;)

Wtorek, 16.01.2018r., godz. 17:00

Zapraszamy już od 8 grudnia na kolejną edycję Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego im. R. Brandstaettera

Młodzieżowy Dom Kultury w Trzciance bardzo serdecznie zaprasza do zgłaszania swoich podopiecznych do udziału w XX Powiatowym Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych organizowanym przez MDK 14 grudnia 2017 roku.

Więcej informacji oraz karta zgłoszeniowa znajdują się w regulaminie.

Zapraszamy bardzo serdecznie na wyjątkowy Wieczór z Piosenką - 16 listopada o godz. 17 w sali teatralnej Młodzieżowego Domu Kultury w Trzciance

HALA SPORTOWO - WIDOWISKOWA