Badminton w ramach Wielkiej Olimpiady Powiatu

30 maja odbył się turniej Badmintona w ramach Wielkiej Olimpiady Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego.

Do rywalizacji przystąpiły tym razem 4 zespoły z gimnazjów w Krzyży, Jędrzejewie, Trzciance oraz Siedlisku.

Drużyny złożone były z chłopców oraz dziewcząt i rywalizowały jako miksty grając systemem każdy z każdym.

Ostatecznie najlepsi okazali się uczniowie Gimnazjum w Siedlisku, drugie miejsce przypadło trzcianeckiemu G1, trzecie powędrowało do Krzyżą, a czwarte zajęło Publiczne Gimnazjum w Jędrzejewie.

Dziękujemy bardzo uprzejmie opiekunom za zaangażowanie i opiekę nad młodzieżą oraz sędziemu głownemu, którym był Krzysztof Sołtysiak, utytułowany zawodnik Olimpijczyka Trzcianka.

Projekt "7 islands - Wielka Olimpiada Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego" jest realizowany współnie przez Klub TSD Sport, Młodzieżowy Dom Kultury w Trzciance oraz Radę Młodzieży Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego MOST dzięki wsparciu od Banku Zachodniego WBK w ramach Programu Bank Młodych Mistrzów Sportu.

Po tej konkurencji klasyfikacja szkół przedstawia się następująco:

1. ex aequo Krzyż oraz Jędrzejewo po 11pkt

3. Gimnazjum w Siedlisku 7pkt