MDK we Wrocławiu

rupa z MDK w Trzciance w dniu 27.08.2017 roku odbyła wycieczkę do Wrocławia – stolicy Dolnego Śląska i Kotliny Kłodzkiej. We Wrocławiu pani przewodnik oprowadziła nas po Ostrowie Tumskim, zwiedziliśmy Katedrę, poznaliśmy Legendę o Bramie Kluskowej, spacerowaliśmy po Moście Zakochanych, Wyspie Piaskowej. Zwiedzaliśmy też średniowieczne więzienie, Stare Jatki, Pomnik Zwierząt Rzeźnych, Witraż JP II w kościele św. Elżbiety, Rynek: Ratusz, Pręgierz, Zegar z jedną wskazówką, Piwnicę Świdnicką, Plac Solny, Promenadę Staromiejską, Dzielnicę Wzajemnego Szacunku, Muzeum Teatru. Oczywiście odbyły się też liczne spotkania z krasnoludkami. Na koniec Kolejkowo, gdzie podziwialiśmy największą makietę kolejki torowej w Polsce. Szczęśliwie wróciliśmy do domu i na pewno będziemy miło wspominać tę wycieczkę.

Zajrzyj na fanpage!:)