Plan wycieczki do Wrocławia - ZOO

Wycieczka do ZOO we Wrocławiu. Termin: 20 sierpnia 2016 (sobota). Zostały jeszcze 4 wolne miejsca.

Plan wycieczki:

godz. wyjazdu: 5.00 z parkingu Hali Sportowo - Widowiskowej, przy LO w Trzciance.
godz. 10.00 planowany przyjazd do Wrocławia, zakup biletów.
godz. 11.00 - 17.00 Zwiedzenie całego ZOO, wraz z AFRYKARIUM (Na terenie ZOO znajdują się punkty gastronomiczne, planowany obiad ok. godz. 13.00).
godz. 17.30 zbiórka wszystkich uczestników wycieczki przy autokarze i powrót do Trzcianki.
godz. 22.30 planowany powrót do Trzcianki (parking przy Hali Sportowo-Widowiskowej, o zmianie godziny powrotu będziemy państwa informować telefonicznie).

Prosimy o przygotowanie dla dzieci:
Małej poduszki i kocyka do autokaru, odpowiedniego stroju i wygodnego obuwia, suchego prowiantu i napojów (uczestnicy obiad mają opłacony), plecaka, czapeczki z daszkiem, prosimy także o zaopatrzenie w odpowiednie środki w przypadku choroby lokomocyjnej.

Zajrzyj na fanpage!:)