Zajęcia wokalno - instrumentalne

Dzisiaj w MDK w Trzciance odbyło się pierwsze spotkanie organizacyjne zajęć gry na gitarze. Instruktorzy omówili program pracy oraz przydzielili wychowanków do poszczególnych grup.

Wielkie gratulacje dla dziewcząt z zespołu Impresja!

Ola Mantaj, Ola Purtak, Ala Jęchorek, Iza Stopera i Blanka Kowalczyk wracają właśnie z Trójmiasta, gdzie brały udział w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Gdynia Open 2017", co więcej, wracają jako jeden z 5 najlepszych zespołów w swojej kategorii!

Impresja zaprezentowawszy się na konkursie piosenką "Boskie Buenos" otrzymała od jury Wyróżnienie i dziewczęta zgodnie twierdzą, że jest ich to największy dotychczasowy sukces!:)

Oto kilka fotek z podsumowania Festiwalu.

Pozdrawiamy i cieszymy się razem z Wami!:) Raz jeszcze gratulacje!

W dzisiejszym Powiatowym Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Stań i Śpiewaj", który miał miejsce w czarnkowskim MCKu drugą nagrodę w kategorii gimnazjalnej wyśpiewała sobie Aleksandra Mantaj! Ola zaprezentowała się jako pierwsza z kilkunastu wokalistów z całego regionu pilskiego, a wystąpiła z utworami "Wiosna i deszcz" oraz "Polska Madonna". Potraficie zamknąć oczy i wyobrazić sobie te brzmienia?;)

Gratulacje dla Oli i powodzenia w przyszłym tygodniu w Gdyni z dziewczętami z Impresji!

Uczestnicy zajęć wokalnych ustalili z instruktorką Agnieszką Nowicką nazwy swoich zespołów.

Oto one: 

- Forte,

- Singi

- Muzolaki

Czy domyślacie się, które są które?;)

Zespół Impresja przygotowuje się do wyjazdu na Festiwal Gdynia Open! Dziewczęta zostały zakwalifikowane do udziału w finałach międzynarodowego festiwalu piosenki dziecięcej i młodzieżowej, który odbędzie się w dniach 15-18 czerwca 2017. Już teraz trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

W związku z własnym koncertem w najbliższy czwartek (18.05) nie odbędą się zajęcia z Markiem Gordziejem. Mamy nadzieję, że będziemy mogli pochwalić się kilkoma zdjęciami od Waszego instruktora;)