Zajęcia plastyczne

Z przykrością informujemy, iż z powodów zdrowotnych do dnia 21.10.2017 odwołane zostają zajęcia plastyczne prowadzone przez P. Martę Tyll

Zapraszamy przy tym do uczestnictwa we wszystkich innych zajęciach, zarówno plastycznych, jak i pozostałych;)

Na sobotnich zajęciach było baaardzo twórczo i kolorowo!! Na "Eko-sztuce" nasi Artyści wykonali eko-lalki z kukurydzy oraz zająca z wełny,  :) zaś na zajęciach "Tęczowo mi" z młodszą grupą dzieci robiliśmy tęczowe koty  :)

Do it yourself

Za nami pierwsze zajęcia o nazwie "Zrób to sam! DIY". Przybyłe dzieci tworzą różnego typu przedmioty codziennego użytku i to własnymi rękoma;)

Uczestnicy zajęć plastycznych, mimo nadchodzących wakacji nie tracą ochoty do twórczej pracy. na ostatnich zajęciach tworzyliśmy ozdobną truskawę techniką quilingu, ale powstały również ręczne malowidła na koszulkach. Dziewczynki same zaprojektowały a potem wykonały koszulki, które na pewno będą przydatne podczas wakacji :)

Przedstawiamy Wam małą fotorelację z sobotnich zajęć plastycznych "tęczowo mi". Tematem przewodnim były ryby...i nie tylko :) stworzyliśmy nasze akwaria wykorzystując stoły, folie, farby i naszą wyobraźnię :)

Radośnie i kolorowo witamy maj!! :) Przedstawiamy małą fotorelację z sobotnich zajęć plastycznych :)