Zajecia taneczne

Zapraszamy rodziców i dzieci na pierwsze zajęcia organizacyjne z tańca towarzyskiego u Kamila Wargina w sobotę 9 września od godziny 10:00. Zostanie przedstawiona tematyka i plan zajęć, zasady uczestnictwa oraz będzie możliwość zgłoszenia dziecka/dzieci jeżeli nie zostały wcześniej złożone wnioski oraz deklaracje zapisów. Grupy z zeszłego roku (1-3, 4-6 , gimnazjum i ponadgimnazjalne), które będą chciały kontynuować naukę zapraszamy na zajęcia taneczne (w odpowiednim stroju). W tym tygodniu plan zajęć wygląda następująco:

 

Grupa początkująca klasy 1-4 szkół podstawowych: 10:00 - 10:45  - zajęcia organizacyjne

Grupa początkująca klasy 5-8 szkół podstawowych: 10:55 - 11:40  - zajęcia organizacyjne

Grupa początkująca gimnazjum, ponadgimnazjalna (pow. 15 roku życia): 12:00 - 12:45  - zajęcia organizacyjne

 

Grupa kontynuująca młodsza (poprzednia grupa 1-3): 12:55 - 13:40 - zajęcia taneczne

Grupa kontynuująca starsza (poprzednia grupa 4-6, gimnazjum, ponadgimnazjalne) : 13:50 - 14:35

Szkoła Tańca "Astra Luna", Zespół Szkół Katolickich oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Trzciance zaprezentowali swoich najlepszych tancerzy i tancerki na sobotnim święcie tańca w hali sportowo-widowiskowej.

Zdjęcia to jedynie ułamek tego piękna tańca, jakie mogliśmy zobaczyć na własne oczy tego dnia.

Chapeau-bas dla wszystkich występujących młodych utalentowanych artystów trzcianeckiej sceny tanecznej i ich instruktorów - w MDK są to: Anna Kapera-Borkowska, Paulina Flitta-Kubisz oraz Kamil Wargin.

Zumba, Reggaeton, Videoclip, Balet, Cheerleaderki oraz taniec towarzyski - to wszystko pod jednym dachem, wczoraj hali, a na co dzień MDK Trzcianka!:)

Do zobaczenia po wakacjach, ale absolutnie nie przestawajcie tańczyć!:)

Już w najbliższą sobotę - wielkie święto tańca!:)

 

Po roku spotykamy się ponownie w hali sportowo-widowiskowej, by podsumować cały rok działań grup tanecznych Młodzieżowego Domu Kultury w Trzciance prowadzonych przez Annę Kaperę-Borkowską, Paulinę Flittę-Kubisz oraz Kamila Wargina, obejrzeć występy tancerzy ze szkoły tańca Astra Luna oraz wyłonić najlepiej tańczących uczniów z Zespołu Szkół Katolickich.

 

Zapowiada się bardzo ciekawe widowisko, szczególnie dla rodziców i dziadków, których tym samym zapraszamy serdecznie do wypełnienia po brzegi trybun w naszej hali.

 

Podsumowanie Roku Tanecznego odbędzie się 10 czerwca o godz. 17:00

 

Zapraszamy!:)

Gratulacje dla naszego instruktora tańca towarzyskiego - Kamila Wargina!:) Na konkursie w Gdańsku wraz ze swoją partnerką taneczną Wiktorią Cygan zdobyli I miejsce ST i LA w swojej kategorii pow. 15 lat kl. C

Zajęcia z mistrzem:) w każdą sobotę w MDK!:)

Fot. FB Iskra Piła

Wychowanki grupy tańca reggaetonu postanowiły skorzystać ostatnio z chwilowej pogodnej aury i potańczyć na podwórzu MDKu :-) Czekamy na kolejne cieplejsze nie momenty, a dni ażeby ożywić nasze podwórze;) Póki co nabiera ono kolorów, a w dalszym etapie wypełni się również inicjatywami:)

 

Nie tak dawno otrzymaliśmy fotki z zajęć zumby prowadzonych przez Paulinę Flittę-Kubisz. Wrzucamy je teraz celowo, by już niebawem pokazać Wam jak bardzo zmieniła się sala, w której nasi wychowankowie mieli dotychczas swoje zajęcia;)

 

Zapamiętajcie jak było, a niebawem pokażemy jak będzie po remoncie;)