Roztańczona hala sportowo-widowiskowa

Młodzieżowy Dom Kultury w Trzciance, szkoła tańca Astra-Luna oraz Zespół Szkół Katolickich zorganizowali wspólnie taneczne widowisko w ramach Podsumowania Roku Tanecznego!

Na zdjęciach w fotogalerii możecie zobaczyć jak prezentował się parkiet, a raczej występujący na nim zarówno młodsi, jak i starsi adepci tańca, którzy zapewnili licznie przybyłej publiczności przepiękną ucztę taneczną w te sobotnie popołudnie 11 czerwca 2016r.

Młodzieżowy Dom Kultury reprezentował Marek Gordziej prowadzący całą imprezę wraz z panią Marleną Maciejewską oraz dziewczęta ćwiczące w sekcjach tanecznych (modern dance, cheerleaderki, balet i videoclip) pod okiem Anny Kapery, a także urozmaicające czas śpiewem Zuzannę i Olę ze Studia Piosenki MDK, którego opiekunem jest Ryszard Bryk.

Mamy nadzieję, że Wam się podobało!