Kadra

mgr Anita Klimczak – p.o. Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury

mgr Eugeniusz Umański - Kierownik działów w Młodzieżowym Domu Kultury

mgr Jerzy Hippmann - specjalista ds. promocji i organizacji imprez

 

Sekcje taneczne:

mgr Anna Kapera-Borkowska

Dyplomowana Tancerka , choreograf, instruktor tańca, dziennikarz. Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu, Absolwentka Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych na wydziale Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, Wykładowca na wydziale Taniec w WSUS, Zwyciężczyni programu telewizyjnego You Can Dance . Otrzymała stypendium w Brodwey Dance Center w Nowym Jorku

Szkoliła różne techniki tańca takie jak : Balet, modern jazz, brodway jazz, hip-hop/ street style, taniec ludowy, historyczny, charakterystyczny u takich pedagogów jak :Sheila Barker, Luam, Tracie Stanfield, Natalia Stavro, Salam, Sheryl Murakami, Ewa Szymańsa, Alicja Curujew, Krystyna Frąckowiak, Iwona Ratajczak, Lesław Rębowski. Występowała w Teatrze Muzycznym w Gorlitz w balecie Giselle. Tańczyła na różnych deskach teatrów w Berlinie, Hamburgu, Hanowerze, Koloni, Ludwigsburgu, Monachium, Lipsku) oraz w Wiedniu z PalastRevue. Tańczyła również w Teatrze Viva w Poznaniu oraz w teatrze na Majorce w show „Pirates”. Brała udział w ogólnopolskich konkursach baletowych. Swoją technikę, szkoliła na różnych warsztatach w Polsce i na świecie . Założycielka programu tańca DANCE-ON czyli włącz się do tańca.    Juror przeglądów tanecznych oraz konkursów typu talent show.

Kamil Wargin

Aktywny tancerz, od niedawna instruktor tańca towarzyskiego. Posiada sportową klasę taneczną B w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Uczestnik i laureat wielu turniejów o randze ogólnopolskiej oraz międzynarodowej. Obecnie tańczy w klubie Iskra Piła, w którym zaczął swoją przygodę z tańcem (klub prowadzony przez p. Artura Dąbrowskiego i p. Elizę Sabik). Na prowadzonych przez Kamila zajęciach uczestnicy będą poznawać podstawy takich tańców jak: walc angielski, tango, walc wiedeński, quickstep oraz samba, cha cha, rumba, jive. Oprócz tego istnieje możliwość skorzystania z lekcji prywatnych, które są skierowane dla przyszłych nowożeńców chętnych nauczenia się choreografii stworzonej jako pierwszy taniec na swoje wesele. Zainteresowanych taką formą nauki prosimy o kontakt telefoniczny z instruktorem.

mgr Irena Zborowska

mgr Paulina Flitta-Kubisz

 

Sekcje wokalno-instrumentalne:

mgr Marek Gordziej

Lider, autor i kompozytor zespołu grającego muzykę dla dzieci. Jest autorem m.in. dwóch wydanych zbiorów piosenek dla dzieci "Instrumenty" i "Zwierzaki", który to zbiór został wykonany przez gwiazdy rodzimego rynku pod tytułem Faceci dla Dzieci jako płyta wspomagająca fundację tvn Pomagam pod patronatem tel. Minimini. Jest muzykiem formacji Pierwsza Poznańska Orkiestra Ukulele, z którą rozpowszechnia dobre imię wojewódzctwa i kraju na licznych imprezach krajowych i zagranicznych. Liderem projektów GORDZIEJ i ORKIESTRA PROWINCJONALNA promowana przez PR 3 Polskiego Radia. Od października 2015 roku prowadzi sekcję gitarowo - ukulelową oraz autorską w Młodzieżowym Domu Kultury w Trzciance.                                                                                                      

mgr Tomasz Wyrzykowski

mgr Agnieszka Nowicka

mgr Karol Szonowski

Łukasz Bagrowski

 

Sekcje artystyczne:

mgr Katarzyna Wietrzycka

mgr Maria Kwaśniewicz-Żak

mgr Marta Tyll

 

Sekcje rekreacyjno-sportowe:

Krzysztof Trzebiatowski

dr Adrian Hałuszka

mgr Paweł Bęben

 

Sekcje terenowe:

mgr Hanna Gapska

mgr Hubert Niezborała

mgr Zbigniew Piątek

 

Zajrzyj na fanpage!:)